Najczęściej zadawane pytania

Jak zostać klientem Akademii Domu?

Można to zrobić w dwojaki sposób. Przez skontaktowanie się telefoniczne z naszym konsultantem na infolinii (882 000 200) lub poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie www.akademiadomu.pl Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się niezwłocznie w celu umówienia wizyty przedstawiciela firmy, podczas której nastąpi omówienie oferty i podpisanie umowy o współpracy.

Co oznacza podpisanie umowy o współpracy?

Akademia Domu świadczy usługi w formie pakietów wyróżnionych na stronie www.akademiadomu.pl. Klient podpisując umowę i wybierając jeden z pakietów decyduje się w zamian za opłatę miesięczną na wybrane usługi świadczone przez firmę. W zależności od wybranego pakietu klient otrzymuje odpowiednią wysokość rabatów na wszystkie usługi Akademii Domu.

Czy można skorzystać z usług Akademii Domu nie mając wykupionego żadnego pakietu?

Jest to możliwe, ale w trosce o naszych stałych klientów są oni obsługiwani w pierwszej kolejności. Poza tym usługa taka jest droższa, ponieważ obowiązuje standardowy cennik bez możliwości rabatów. Zapraszamy do skorzystania z „Usługi Testowej”.

Co to jest Usługa Testowa?

Usługa Testowa jest to jednorazowa usługa świadczona przez Akademię Domu w domu klienta umożliwiająca zapoznanie się z poziomem świadczonych usług. Usługa ta jest wyceniana według standardowego cennika – bez możliwości rabatów. Z Usługi Testowej można skorzystania tylko jeden raz.

Czy jest możliwość skorzystania z usług Akademii Domu jeżeli mój dom znajduje się poza terenem działania firmy, określonym na stronie internetowej?

Jest to możliwe, ale trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami dojazdu naszych ekip serwisowych. Poziom takich kosztów negocjowany jest w momencie podpisywania umowy.

Czy Akademia Domu zajmuje się projektowaniem ogrodów?

Nie, nie zajmujemy się wykonywaniem projektów ogrodów. Niemniej jednak współpracujemy z firmami zewnętrznymi które projektują i wykonują ogrody. Dzięki temu jesteśmy w stanie przyjąć zamówienie na projekt i wykonanie ogrodu.

Zamówiłem pakiet srebrny, jak będą rozliczane usługi?

W przypadku pakietu srebrnego klient otrzymuje 10% rabatu na wszystkie usługi Akademii Domu. Wszystkie usługi zamówione ponad kwotę pakietu rozliczane są również z rabatem.
Niewykorzystana kwota przechodzi na jeden kolejny okres rozliczeniowy i jest rozliczane po wykorzystaniu kwoty bazowej pakietu z kolejnego miesiąca.

Srebrny pakiet

Cena pakietu 299,00 zł
Wielkość rabatu na usługi 10%

Rozliczenie miesięczne za usługi w pakiecie srebrnym

Usługa Kwota za usługi wg cen standardowych Kwota za usługi w pakiecie
sprzątanie (2 x miesiąc) 400,00 zł 360,00 zł
koszenie trawnika (2 x miesiąc) 400,00 zł 360,00 zł
Suma 800,00 zł 720,00 zł
przechodzi na kolejny okres - zł
oszczędzasz 80,00 zł

Zamówiłem pakiet złoty, jak będą rozliczane usługi?

W przypadku pakietu złotego klient otrzymuje 20% rabatu na wszystkie usługi Akademii Domu. Wszystkie usługi zamówione ponad kwotę pakietu rozliczane są również z rabatem.
Niewykorzystana kwota przechodzi na dwa kolejne okresy rozliczeniowe i jest rozliczana po wykorzystaniu kwoty bazowej pakietu z kolejnego miesiąca.

Złoty pakiet

Cena pakietu 599,00 zł
Wielkość rabatu na usługi 20%

Rozliczenie miesięczne za usługi w pakiecie złotym

Usługa Kwota za usługi wg cen standardowych Kwota za usługi w pakiecie
sprzątanie (2 x miesiąc) 400,00 zł 320,00 zł
koszenie trawnika (2 x miesiąc) 400,00 zł 320,00 zł
Suma 800,00 zł 640,00 zł
przechodzi na kolejny okres - zł
oszczędzasz 160,00 zł

Zamówiłem pakiet platynowy, jak będą rozliczane usługi?

W przypadku pakietu platynowego klient otrzymuje 30% rabatu na wszystkie usługi Akademii Domu. Wszystkie usługi zamówione ponad kwotę pakietu rozliczane są również z rabatem.
Niewykorzystana kwota przechodzi na trzy kolejne okresy rozliczeniowe i jest rozliczana po wykorzystaniu kwoty bazowej pakietu z kolejnego miesiąca.

Platynowy pakiet

Cena pakietu 899,00 zł
Wielkość rabatu na usługi 30%

Rozliczenie miesięczne za usługi w pakiecie platynowym

Usługa Kwota za usługi wg cen standardowych Kwota za usługi w pakiecie
sprzątanie (2 x miesiąc) 400,00 zł 280,00 zł
koszenie trawnika (2 x miesiąc) 400,00 zł 280,00 zł
Suma 800,00 zł 560,00 zł
przechodzi na kolejny okres 339,00 zł
oszczędzasz 240,00 zł

Co oznacza okres rozliczeniowy?

Okres rozliczeniowy to okres od początku do końca miesiąca kalendarzowego.

Czy mogę zacząć współpracę w środku miesiąca?

Tak, jest to możliwe – kwota pakietu za korzystanie z usług Akademii Domu za niepełny okres rozliczeniowy zostanie rozliczona proporcjonalnie jako 1/30 za każdy dzień pierwszego miesiąca współpracy.

Co dzieje się z moimi pieniędzmi w przypadku nie wykorzystania całej kwoty pakietu?

W przypadku nie wykorzystania całej kwoty pakietu na usługi Akademii Domu, pozostałe do wykorzystania środki przechodzą w zależności od posiadanego pakietu na jeden, dwa lub trzy okresy rozliczeniowe. Będą możliwe do wykorzystania po zużyciu całej kwoty z pakietu w kolejnym miesiącu. W przypadku nie wykorzystania kwoty pakietu kapitał przechodzi na rzecz Akademii Domu w zamian za gotowość do wykonania usług w zależności od pakietu po jednym, dwóch lub trzech okresach rozliczeniowych.

Czy korzystając z Akademii Domu będę musiał udostępnić swój sprzęt domowy do wykonania usługi?

Nie, Firma wykonuje wszelkie prace w oparciu o narzędzia i sprzęty własne lub firm współpracujących. Nie ma konieczności udostępniania jakiegokolwiek sprzętu przez korzystającego z naszych usług. To samo dotyczy wszelkich standardowych środków ochrony roślin, czystości, etc. W przypadku specjalistycznego zlecenia cena środków jest ustalana indywidualnie z klientem.

Czy mogę skontaktować się z konsultantem Akademii Domu z prośbą o pomoc w sprawie której nie ma na liście usług?

Tak, jest to możliwe – konsultant Akademii Domu postara się pomóc w miarę możliwości wykorzystując zasoby własne firmy bądź firm współpracujących.

Jak długo trwa wykonywanie usług?

Usługi są wykonywane w jak najszybszym możliwym czasie uwzględniając najwyższy poziom obsługi.

Nie mam ochoty na liczenie ile będę kosztowały mnie usługi Akademii Domu, czy jest możliwa kompleksowa wycena i otrzymanie ostatecznej kwoty?

Tak, prosimy o kontakt z infolinią i zaproszenie naszego przedstawiciela handlowego na spotkanie, na którym zostanie przedstawiona ostateczna wycena.

Obszar działania – Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Warszawa, Warszawa Włochy, Warszawa Ursus, Warszawa Bielany, Warszawa Bemowo, Piastów, Pruszków, Brwinów, Podkowa Leśna

Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Warszawa, Warszawa Włochy, Warszawa Ursus, Warszawa Bielany, Warszawa Bemowo, Piastów, Pruszków, Brwinów, Podkowa Leśna