Oferowane usługi

Wszelkich informacji na temat cen udzielamy po skontaktowaniu się z nami za pomocą formularza w zakładce
kontakt lub telefonicznie.

 • Usługi porządkowe

  Porządek w domu

  Oferujemy czystość i porządek. Korzystamy z własnego sprzętu i środków czyszczących, co sprawia, że Klient nie musi martwić się o uzupełnianie zapasów detergentów i sprawdzanie stanu technicznego sprzętu. Nasze ekipy sprzątające składają się, w zależności od wielkości obiektu, od 2 do 4 osób. Stawiamy na najwyższą jakość i sprawność obsługi klienta. Korzystamy ze sprzętu czyszczącego tylko renomowanych marek.

  Przykładowe usługi: Sprzątanie standardowe jak i po remontach lub budowie, Pranie dywanów/wykładzin, tapicerki, Prasowanie, Mycie okien, Doczyszczanie fug. Jeżeli jesteś zainteresowany inną usługą nie wymienioną na liście prosimy o kontakt.

  Zapytaj o cenę

 • Usługi ogrodnicze

  Zadbany ogród

  Oferujemy piękny i zadbany ogród bez zbędnych inwestycji w sprzęt, poświęcania czasu na lekturę i spędzania każdej wolnej chwili w ogrodzie. Wykonujemy wszelkie prace pielęgnacyjne. Zajmujemy się nie tylko roślinami i trawnikiem. Dbamy o wszelką galanterię drewnianą w ogrodzie, projektujemy i wykonujemy systemy nawadniające na specjalne zamówienie klienta.

  Przykładowe usługi: Pielęgnacja trawnika, rabat i klombów, Przygotowanie ogrodu do wiosny i na zimę, Pielęgnacja oczek wodnych, Ochrona przed szkodnikami, Projektowanie i montaż systemów nawodnieniowych, Opieka nad galanterią i architekturą drewnianą w ogrodzie. Jeżeli jesteś zainteresowany inną usługą nie wymienioną na liście prosimy o kontakt.

  Zapytaj o cenę

 • Inne usługi

  Fachowcy – specjaliści

  Zdajemy sobie sprawę z tego, ile cennego czasu i wysiłku trzeba każdorazowo poświęcić na znalezienie odpowiedniego specjalisty. Akademia Domu oferuje dostęp do sprawdzonych i zaufanych specjalistów. Wszelkie zlecenia staramy się wykonać w czasie nie przekraczającym 48h od momentu zgłoszenia zapotrzebowania przez Klienta.

  Przykładowe usługi: Kominiarz, Hydraulik, Informatyk, Ślusarz, Złota rączka, Elektryk, Szklarz, Stolarz, Specjalista od alarmów, Ekipa remontowo-budowlana, Filtrowanie i uzdatnianie wody, Serwis RTV i AGD. Jeżeli jesteś zainteresowany inną usługą nie wymienioną na liście prosimy o kontakt.

  Zapytaj o cenę

Obszar działania – Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Warszawa, Warszawa Włochy, Warszawa Ursus, Warszawa Bielany, Warszawa Bemowo, Piastów, Pruszków, Brwinów, Podkowa Leśna

Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Warszawa, Warszawa Włochy, Warszawa Ursus, Warszawa Bielany, Warszawa Bemowo, Piastów, Pruszków, Brwinów, Podkowa Leśna